logo (1).png
 

ATP bar je první bar v České republice (pravděpodobně i na světě) zaměřený vybavením, sortimentem a personálem především pro studenty farmacie a medicíny, provozovaný rovněž studenty, v areálu studentských kolejí Na Kotli (Hotel Garni).Hlavní výhodu našeho baru vidíme ve velmi příznivě nastavených studentských cenách, které jsou v Hradci Králové bezkonkurenční.

Našim hlavním cílem je připravit Vám výborný osvěžující míchaný nápoj, čerstvě namletou kvalitní kávu a skvěle natočené a vychlazené pivo nebo pivní speciál z nového a pravidelně čištěného výčepního zařízení. Pravidelně budeme také připravovat speciální akce jen pro Vás studenty, kde na Vás bude čekat nespočet výhodných nabídek. Nezapomeňte si také založit svou ATP VIP kartu, díky které můžete čerpat mnohých výhod. Botanická poznávačka prof. Opletala pro Vás poté bude již hračkou. Jsme také otevřeni veškerým Vašim soukromým akcím, oslavám apod. Vše přichystáme podle Vašich představ.

Molekula adenosintrifosfátu - zdroj veškeré energie pro vše živé na planetě Zemi - v našem logu naznačuje, že prostředí našeho baru Vám vlije do žil novou energii a pozitivní náladu. Té při našem těžkém studiu není nikdy dost.

Uděláme vše, co je v našich silách, aby prostředí ATP baru bylo pro Vás skutečně tím studentským makroenergickým rájem, jak už naznačuje samotné motto. Pohodlně se usaďte a vybírejte z naší široké nabídky. Přejeme Vám příjemně strávené chvíle v našem baru.

 
.

ATP bar je oficiálním barem
Spolku českých studentů farmacie.

 
 
 
 
 

Adresa a otvírací doba

Hotel Garni
Na Kotli 1147
Hradec Králové

Ne-Pá: 18:00 - 24:00
So: Soukromé akce

Rezervace

info@atpbar.cz
tel.: 495 763 614